kl. I-III
Kl. 1a
Katarzyna Kaźmierczak - wychowawca, edukacja wczesnoszkolna
Aneta Romanek-Popek - nauczyciel wspomagający
Urszula Dobrosz - j. angielski
Izabela Markiewicz – religia
Beata Gebel - etyka
Kl. 1b
Laura Rapkiewicz - wychowawca, edukacja wczesnoszkolna
Ewa Lebek - nauczyciel wspomagający
Urszula Dobrosz - j. angielski
Izabela Markiewicz – religia
Beata Gebel - etyka
Kl. 2a
Beata Horabik-Pardela - wychowawca, edukacja wczesnoszkolna
Izabela Wojtanowicz - nauczyciel wspomagający
Urszula Dobrosz - j. angielski
Izabela Markiewicz – religia
Beata Gebel - etyka
Kl. 2b
Barbara Zapert - wychowawca, edukacja wczesnoszkolna
Anna Normark - nauczyciel wspomagający
Urszula Dobrosz - j. angielski
Izabela Markiewicz – religia
Beata Gebel - etyka
Kl. 3a
Katarzyna Jabłonowska - wychowawca, edukacja wczesnoszkolna
Dorota Deleżuch - nauczyciel wspomagający
Urszula Dobrosz - j. angielski
Izabela Markiewicz – religia
Beata Gebel - etyka
Kl. 3b
Zofia Kłosińska - wychowawca, edukacja wczesnoszkolna
Regina Pasternak - nauczyciel wspomagający
Katarzyna Bączyk - j. angielski
Izabela Markiewicz – religia
Beata Gebel - etyka
Nauczyciele pracujący w świetlicy:
kl. IV-VIII
Kl. IVa
Katarzyna Bączyk - wychowawca
Magdalena Czarnacka - nauczyciel wspomagający
j. polski – Małgorzata Brzozowska
j. angielski - Katarzyna Bączyk
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
przyroda- Beata Dytkiewicz
matematyka - Beata Nowak-Jakoniuk
technika - Bogumiła Niemirowska
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin/Marcin Oprządek
religia – Izabela Markiewicz
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
Kl. IVb
Marcin Oprządek - wychowawca
Elżbieta Maliszewska - nauczyciel wspomagający
j. polski - Jolanta Mazowiecka
j. angielski – Urszula Dobrosz
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
przyroda- Beata Dytkiewicz
matematyka - Beata Nowak-Jakoniuk
technika - Bogumiła Niemirowska
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin/Marcin Oprządek
religia – Izabela Markiewicz
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
Kl. Va
Emilia Gawin - wychowawca
Jacek Wieczorek - nauczyciel wspomagający
j. polski - Lidia Iwoła
j. angielski – Urszula Dobrosz
j. niemiecki – Agnieszka Sekulska
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
biologia - Beata Dytkiewicz
geografia – Lidia Iwoła
matematyka - Beata Nowak-Jakoniuk
technika - Bogumiła Niemirowska
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin/Marcin Oprządek
religia – Izabela Markiewicz
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
Kl. Vb
Katarzyna Pełka - wychowawca
Magdalena Radomińska - nauczyciel wspomagający
j. polski - Jolanta Mazowiecka
j. angielski - Katarzyna Pełka
j. niemiecki – Agnieszka Sekulska
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
biologia - Beata Dytkiewicz
geografia – Lidia Iwoła
matematyka - Elżbieta Król
technika - Bogumiła Niemirowska
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin/Marcin Oprządek
religia – ks. Kamil Kiełpikowski
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
Kl. VIa
Beata Nowak-Jakoniuk - wychowawca
Grzegorz Houwalt - nauczyciel wspomagający
j. polski - Małgorzata Brzozowska
j. angielski - Katarzyna Bączyk
j. niemiecki – Agnieszka Sekulska
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
biologia - Beata Dytkiewicz
geografia - Lidia Iwoła
matematyka - Beata Nowak-Jakoniuk
technika - Bogumiła Niemirowska
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin, Marcin Oprządek
religia - ks. Kamil Kiełpikowski
etyka - Anna Kozak
wdż - Ilona Mazurkiewicz
Kl. VIb
Lidia Iwoła - wychowawca
j. polski - Małgorzata Brzozowska
j. angielski - Katarzyna Bączyk
j. niemiecki – Agnieszka Sekulska
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
biologia - Beata Dytkiewicz
geografia - Lidia Iwoła
matematyka - Elżbieta Król
technika - Bogumiła Niemirowska
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin, Marcin Oprządek
religia – ks. Kamil Kiełpikowski
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
Kl. VII
Małgorzata Brzozowska - wychowawca
Anna Kozak - nauczyciel wspomagający
j. polski - Małgorzata Brzozowska
j. angielski - Katarzyna Bączyk
j. niemiecki – Agnieszka Sekulska
historia - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
biologia - Beata Dytkiewicz
geografia - Lidia Iwoła
fizyka – Wojciech Gontarz
chemia – Beata Dytkiewicz
matematyka - Elżbieta Król
informatyka - Hanna Łukasiewicz
wf - Emilia Gawin, Marcin Oprządek
religia – ks. Kamil Kiełpikowski
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
Kl. VIII
Anna Deuter - wychowawca
Monika Pryba - nauczyciel wspomagający
j. polski - Lidia Iwoła
j. angielski - Katarzyna Pełka
j. niemiecki – Agnieszka Sekulska
historia - Anna Deuter
WOS - Anna Deuter
muzyka - Marta Semkiw
plastyka - Barbara Bombik
biologia - Beata Dytkiewicz
geografia - Lidia Iwoła
fizyka – Wojciech Gontarz
chemia – Beata Dytkiewicz
matematyka - Beata Nowak-Jakoniuk
informatyka - Hanna Łukasiewicz
EDB - Sławomir Sowiński
wf - Emilia Gawin
religia – ks. Kamil Kiełpikowski
etyka – Beata Gebel
wdż – Beata Dytkiewicz
doradztwo zawodowe - Magdalena Czarnacka
Bibliotekarz: Ewa Koziarska
Psycholog – Anna Bedyniak
Pedagog – Izabela Łacheta
Pedagog specjalny - Iwona Borkowska
Logopeda - Małgorzata Trębicka-Houwalt
Terapeuta pedagogiczny: Karolina Kosowska-Banasiak oraz Magdalena Czarnacka, Magdalena Radomińska, Beata Horabik-Pardela, Dorota Deleżuch
Terapeuta SI - Małgorzata Laskowska, Laura Rapkiewicz, Izabela Wojtanowicz, Grzegorz Houwalt, Marzena Magiera